Proč Blog? :)

Vítám Vás na mém blogu.

Na facebookových stránkách Vám již pár let píši, dávám ukázky své práce, nabídku zboží a také informaci, kdo má daný den svátek. Ovšem nejde se tam moc rozepsat, pokud Vám chci sdělit nějakou radu či moudro. Přiznejme si, hůře se tam čtou dlouhé texty. Mě osobně tedy určitě.

Zde na Blogu se mohu rozepsat na dané téma a odpovědět tak na Vaše časté dotazy, které mi kladete na prodejně. Floristický obor ale není jen o prodeji květin, ale především o tvorbě a hledání inspirace. Tu společně s energií čerpám v přírodě při procházkách, delších výpravách a sportu. 🙂  Takže Vás ve článku mohu vzít i na výpravu do přírody za jejími krásami a dát Vám i tip na pěknou procházku.

Vy, kterým jsem delší dobu osobní květinářkou víte, že mám ráda přírodní materiály a to od různých plodů z mých výprav do přírody až po nádoby hliněné i keramické přírodního rázu, sklo a kov. Třeba kombinace sukulentů a skleněné nádoby či přírodní keramiky mě nikdy nepřestane bavit. Osobní setkání je vždy lepší, ale věřím, že i mé články Vám budou přínosem a budeme si tak blíž.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mou vášní jsou květiny a kreativní tvorba, jsem floristka tělem i duší. Floristickému oboru, vázání kytic a plnění originálních i klasických květinových přání pro své zákazníky se věnuji již 17 let. Díky tomu mohu pomoci s výběrem těch správných květin pro danou příležitost. Ukazuji také svým zákazníkům jak správně ladit barvy, květiny a různé jiné materiály. Specializuji se na vázání kytic a tvorbu květinových dekorací na zakázku. Můj příběh si přečtěte zde>>